Çağ Kabara

Çağ Kabara yıllardır Türkiye’mizin tüm illerine, en büyük üreticilerden, en küçük esnafa kadar hizmet vermekten gurur duyuyor.

Bu gururu Avrupa ülkelerinden, Uzakdoğu, Ortadoğu ve Afrika ülkelerine kadar ihtiyaçlarıyla da arttırıyor. ISO 9002 kalite belgesi sahibi Çağ Kabara toplam kaliteyi arttırarak, kaliteli ürün ve hizmetten asla taviz vermeden her geçen gün yeni koleksiyonlar ve yeni alternatif ürünlerle mobilya sanayine hizmetine devam etmektedir.

Müşteri ve çalışan memnuniyetine önem veren, etik değerlere sahip çıkan, çevreye saygılı, ülke ekonomisine katkı sağlayan bir kuruluş olarak amacımız, müşteri odaklı ürün ve çözümler sunmak, sektördeki Türkiye liderliğini Avrupa’ya taşımak, dünyadaki ilk üç firma arasında yer almak.

Misyonumuz

Sektörün öncü firmalarından biri olarak faaliyette bulunduğumuz mobilya yan sanayi imalatında yenilikçi, kaliteli ve en iyi çözümler
sunarak, bu yenilikçilige firma olarak topluca sahip çıkmak.

  • Müşteri memnuniyetini öncelik kabul etmek
  • Yenilikçi ürünler sunmak
  • Kaliteye sürdürmek
  • Etik değerlere sahip çıkmak

Nasıl Çalışıyoruz?

video-on-foto
size yardımcı olalım

Lütfen ihtiyaç duyduğunuz bilgiye ulaşamadıysanız bize ulaşın.

Müşteri memnuniyeti dostlarımızın düşündüğü ilk şey. Çağ kaliteli hizmetin adresi. Biz Çağ Kabara ile iş ortaklığı yaptığımız için çok mutluyuz.

placeholder
Sibel Çoban
Satın Alma Müdürü, LADİN KANEPE

Sektörün en kaliteli ürünlerini değerlendirmek istiyorsanız...