şirket tarihimiz

Çağ Kabara geçmişte ülkemizde imalatı bulunmayan kabaraların üretilmesi amacıyla İstanbul Güngören’de kurulmuş bir şirkettir. Sonrasında dekoratif kabaraların yanında çeşitli mobilya aksesuarlarını da üretmeye başlamış ve 6.000m2’lik işlevsel fabrikası ile çalışmalarını sürdürmektedir.

 • 1977

  kuruluş tarihi

  Firmamız 1977 yılında Türkiye'de imalatı bulunmayan kabaraların üretilmesi için, İstanbul, Güngören'de ufak bir atölye olarak kuruldu.

 • 1980

  yeni imalathane

  Artan ihtiyaçları karşılamak amacıyla, Güneşli'deki imalathanesine ve 1980'li yıllarda da Avcılar'daki imalathanesine taşınarak üretimini bu yeni imalathanesinde gerçekleştirdi.

 • 1990

  zımba teli sektörüne giriş

  1990'lı yılların başında Almanya'dan getirdiği, zımba teli imalat makinalarıyla zımba teli imalatını da üretim hattına ekledi.

 • 2005

  Yeni Fabrikaya Geçiş

  Teknoloji ve otomasyonlarla beslenen firmamız Avcılar'daki fabrikasına da sığamayınca 2005 yılında Silivri'deki 20.000 m2 arazi üzerine, 6000 m2'lik kapalı alan yeni fabrikasına yerleşti.

size yardımcı olalım

Lütfen ihtiyaç duyduğunuz bilgiye ulaşamadıysanız bize ulaşın.

Müşteri memnuniyeti dostlarımızın düşündüğü ilk şey. Çağ kaliteli hizmetin adresi. Biz Çağ Kabara ile iş ortaklığı yaptığımız için çok mutluyuz.

placeholder
Sibel Çoban
Satın Alma Müdürü, LADİN KANEPE

Sektörün en kaliteli ürünlerini değerlendirmek istiyorsanız...